Alban Skenderaj

Never searched

Photos

Biography

This is a redirect to the exact same page title with diacritical marks (accents, umlauts etc.). Use this redirect link (without piping) when the page concerns language translation or English language equivalents. Other pages using this link should be updated to replace text with the redirect target (again, without piping). For more information, follow the category link.

Read full article

Tags

Related people

Miriam Cani

Videos

powered by Google


Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka (Official Video HD)Alban Skenderaj - Urat e jetes (Official Video ULTRA-HD)Youtube channel:
Alban SkenderajSee all videos

Social Networks


Alban Skenderaj's social profiles:
      


Tweets

Twitter image VALON   @LatiLoni
They have Bruno Mars We have Alban Skenderaj <3

Twitter image ILIR HOXHA  @ILIRIlir387
Alban Skenderaj ft. Miriam Cani - Let me die with you (Official Video HD) http://t.co/WnXTaA1RGV

Twitter image Dafina Kola  @KolaDafina
I liked a @YouTube video http://t.co/oxNAJyTHyo Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)


See all tweets

Blogs

powered by Google

rtv21.tv
Alban Skënderaj dëgjohet edhe në Felipine (video) - RTV 21
Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skenderaj, dëgjohet edhe në Filipine. Skenderaj i cili falë krijimtarisë së tij të mirëfilltë muzkore, ka arritur që të fitojë mjaft adhurues shqiptarë, këngët e tij kanë kaluar edhe kufijtë. Në një video të publikuar në ...
Author: esadd  (30 Sep 2014)

infoglobi.com
Albani dhe Miriam do ta kenë një dasmë | infoGLOBI
Të shumë kërkuarit, të dashur për publikun, e kemi fjalën për të dashuruarit Alban Skenderaj dhe Miriam Cani që janë në lidhje prej shumë kohësh, dhe tani mendohet se së shpejti do ti dhënë fund beqarisë. Na ka shtyre të mendojmë kështu ...
Author: Redona Shala  (25 Sep 2014)

Web sites

StatisticsEnglish  Français  Español


About WebMii     Directory